Papiery wartościowe

Kredyt pod zastaw działki

Papiery wartościowe także mogą stać się gwarancją zdobycia kredytu gotówkowego w naszej firmie. Często jest tak, że banki nie chcą zaakceptować określonych papierów wartościowych. Natomiast nasze przedsiębiorstwo dopuści wszelkie akcje, obligacje, polisy na życie i fundusze inwestycyjne. Zapewniamy zupełną dyskrecję i solidną, profesjonalną obsługę. Umowa pożyczki może zostać zatwierdzona na okres od 3 do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Kredyt pod zastaw mieszkania

By dostać u nas pożyczkę zastawiając jako hipotekę mieszkanie - wystarczy dokument potwierdzający rzeczywiste prawa do posiadania przekazanej nieruchomości - może to być akt notarialny albo werdykt sądu.

Pożyczki pod zastaw hipoteki

Mamy do zaoferowania pożyczki pod zastaw hipoteki - zarówno krótko jak i długoterminowe - do każdego interesanta podchodzimy dokładnie, stąd zarówno długość trwania umowy, raty i wysokość pożyczki można precyzyjnie dostosować do wskazanych potrzeb.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

Aby pozyskać od nas pożyczkę pod zastaw działki wymagamy w zasadzie dwóch dokumentów - zaświadczenia z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania i wypis z rejestru gruntów. Wnioski o kredyt bez BIK rozważamy maksymalnie w przeciągu 3 dni. posiadłości w dużych miastach jesteśmy w stanie sfinansować w ciągu 48 godzin.