Maszyn

Kredyt pod zastaw działki

Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną i masz tzw. przestój w pracy a potrzebujesz {gotówki na kolejne inwestycje - umożliwiamy również kredyty bez BIK pod zastaw sprzętu budowlanego lub maszyn rolnych. Jest to kapitalna szansa na uzyskanie finansów, za sprawą których przedsiębiorstwo może zainwestować. Nie wymagamy przy tym potwierdzenia płaconych składek ZUS lub KRUS oraz raportów z Urzędu Skarbowego. Pożyczek udzielamy nie tylko firmom, ale także osobom prywatnym np. rolnikom.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeśli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak samochód, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, łódzi czy papierów wartościowych - sprawdź jakie warunki oferuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw mieszkania

By dostać u nas pożyczkę zastawiając jako hipotekę mieszkanie - wystarczy dokument potwierdzający rzeczywiste prawa do posiadania przekazanej nieruchomości - może to być akt notarialny albo werdykt sądu.

Pożyczki pod zastaw hipoteki

Mamy do zaoferowania pożyczki pod zastaw hipoteki - zarówno krótko jak i długoterminowe - do każdego interesanta podchodzimy dokładnie, stąd zarówno długość trwania umowy, raty i wysokość pożyczki można precyzyjnie dostosować do wskazanych potrzeb.

Pożyczka pod zastaw działki

Aby pozyskać od nas pożyczkę pod zastaw działki wymagamy w zasadzie dwóch dokumentów - zaświadczenia z Urzędu Gminy o planie zagospodarowania i wypis z rejestru gruntów. Wnioski o kredyt bez BIK rozważamy maksymalnie w przeciągu 3 dni. posiadłości w dużych miastach jesteśmy w stanie sfinansować w ciągu 48 godzin.